Justina zatkla policie

Justin si v poslední době nevede úplně dobře. Jeho výstřelky postupně plní stránky bulvárních i seriózních médií poté, co idol mnoha mladistvých lidí po celém světě jim zrovna nedává dobrý příklad.

allaroundPřed nedávnem ho jeho soused v Los Angeles obvinil ze znehodnocení domu, sousedé si stěžují na jeho divoké jízdy ulicemi a dokonce se ozval i novinář, který zpěváka nařkl z napadení. Nyní je však situace mnohem horší, v Miami Beach se Justin účastnil nelegálního závodu, při němž dokonce řídil pod vlivem drog! Původně se zatčení bránil, ale nakonec se přiznal a policie ho propustila na základě kauce 2500 dolarů.

Spokojená s chováním syna navíc není ani Justinova matka, která uvedla, že se za syna modlí. I když možná, že by v tomto ohledu pomohl zásah otce, který by si Justina vzal do ringu a pořádně mu vysvětlil, jak se chovat. Ještě před rokem totiž Justin snil o tom, jak se z něj stane světová hvězda po vzoru Michaela Jacksona. Tímto způsobem to ale maximálně dotáhne tak za katr nebo do márnice…

 

Rubriky