Menu stránek
Menu kategorií
Justina zatkla policie

Justina zatkla policie

Justin si v poslední době nevede úplně dobře. Jeho výstřelky postupně plní stránky bulvárních i seriózních médií poté, co idol mnoha mladistvých lidí po celém světě jim zrovna nedává dobrý příklad.

allaroundPřed nedávnem ho jeho soused v Los Angeles obvinil ze znehodnocení domu, sousedé si stěžují na jeho divoké jízdy ulicemi a dokonce se ozval i novinář, který zpěváka nařkl z napadení. Nyní je však situace mnohem horší, v Miami Beach se Justin účastnil nelegálního závodu, při němž dokonce řídil pod vlivem drog! Původně se zatčení bránil, ale nakonec se přiznal a policie ho propustila na základě kauce 2500 dolarů.

Spokojená s chováním syna navíc není ani Justinova matka, která uvedla, že se za syna modlí. I když možná, že by v tomto ohledu pomohl zásah otce, který by si Justina vzal do ringu a pořádně mu vysvětlil, jak se chovat. Ještě před rokem totiž Justin snil o tom, jak se z něj stane světová hvězda po vzoru Michaela Jacksona. Tímto způsobem to ale maximálně dotáhne tak za katr nebo do márnice…

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 1 =